DEFRO HOME Krbová kamna QUADROOM 2.0
krbová kamna plechová - dříve QUADROOM
Dostupnost: na objednání
Kód: Q80
MOC: 46 251 Kč
MOC bez DPH: 38 224 Kč
| Výrobce: | DEFRO HOME |
|---|---|
| Obklad: | bez obkladu |
| Jmenovitý výkon (kW): | 10 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 3.8000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 11.5000 |
| Účinnost: | 79 % |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Tah komína: | 12±2 Pa |
| Délka polena: | 400 mm |
| Hmotnost: | 170 kg |
| Značka: |
Ke stažení:
- VNITŘNÍ ROZMĚRY TOPENIŠTĚ_2025 — pdf, 6.88 MB
Popis krbových kamen
- možnost horního nebo zadního odkouření
- standardní provedení korpusu je v černé barvě
- centrální přívod vzduchu možno napojit ze zadní nebo spodní části kamen
- Multiflow - patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování
- propracovaný systém oplachu skla
- Blackline - sklo s černým potiskem
- topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky
- roštové topeniště
- splňuje normy: BlmschV Stufe2 a předpoklady programu Ekodesign
- stavitelné nožky - rozsah nastavitelných nožiček od 20 do 40 mm
