ROMOTOP Krbová kamna EVORA 20 SERPENTIN
krbová kamna plechová
Dostupnost: na objednání
Kód: EVOYE 20
MOC: 34 381 Kč
MOC bez DPH: 28 414 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Obklad: | kámen |
| Jmenovitý výkon (kW): | 5 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 2.5000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 6.6000 |
| Účinnost: | 81 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 280 mm |
| Hmotnost: | 132 kg |
| Značka: |
Popis krbových kamen
- vhodná pro nízkoenergetické domy
- rádiusové sklo umocňuje pohled do plamenů z různých úhlů
- předehřev sekundárního vzduchu k zajištění čistého skla
- ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem
- dvířka dřevníku
- příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV)