Dostupnost:
Kód:
MOC: 0,00 Kč
MOC bez DPH: 0,00 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Obklad: | keramika |
| Jmenovitý výkon (kW): | 4 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 2.0000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 6.5000 |
| Účinnost: | 80,5 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Hmotnost: | 131 kg |
| Značka: |
Barevné varianty glazury
Zvolenou barvu keramického obkladu prosíme uveďte do poznámky k objednávce (včetně kódu, např. "90002 bílá lesklá").
Zvolení příplatkové glazury znamená navýšení ceny kamen o 5 %, což se projeví až v e-mailovém potvrzení objednávky.
Popis krbových kamen
- vhodná pro nízkoenergetické domy
- prostorově nenáročná kamna s čistými ostrými liniemi
- leštěné nerezové ovládací prvky
- designové potištěné sklo
- příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV)
- předehřev sekundárního vzduchu k zajištění čistého skla
- ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem
- dvířka dřevníku















