ROMOTOP Krbová kamna LUANCO N AKUM keramika
krbová akumulační kamna plechová
Dostupnost: na objednání
Kód: LUANCO N 01 A
MOC: 55 146 Kč
MOC bez DPH: 45 575 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Obklad: | keramika |
| Jmenovitý výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 2.9000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 7.4000 |
| Účinnost: | 82,9 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Tah komína: | 11 Pa |
| Délka polena: | 330 mm |
| Akumulační: | Ano |
| Hmotnost: | 173 kg |
| Značka: |
Barevné varianty glazury
Zvolenou barvu keramického obkladu prosíme uveďte do poznámky k objednávce (včetně kódu, např. "90002 bílá lesklá").
Zvolení příplatkové glazury znamená navýšení ceny kamen o 5 %, což se projeví až v e-mailovém potvrzení objednávky.
Popis krbových kamen
- možnost montáže akumulačních prvků nad topeništěm
- dlouhodobé sálání tepla
- otáčivé topeniště
- vhodná i pro nízkoenergetické domy
- odvětrávaná designová klika umožňuje perfektní manipulaci během topení
- aretace dveří topeniště v poloze otevřeno
- samozavírací systém dveří pomocí pružiny
- příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV)
- regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem
- přívod sekundárního vzduchu, díky kterému je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot
- možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin
- uzavíratelný dřevník, který umožňuje uskladnění menší zásoby dřeva















