Dostupnost:
Kód:
MOC: 0,00 Kč
MOC bez DPH: 0,00 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | výsuvné |
| Prosklení: | trojstranné |
| Jmenovitý výkon (kW): | 8 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 3.9000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 10.1000 |
| Účinnost: | 82,9 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Tah komína: | 11 Pa |
| Hmotnost: | 272 kg |
| Značka: |