HAAS & SOHN Krbová kamna ANTIC – antracit/bílá
krbová kamna plechová
Dostupnost: na objednání
Kód: 0420915620000
MOC: 47 990 Kč
MOC bez DPH: 39 661 Kč
| Výrobce: | HAAS+SOHN |
|---|---|
| Obklad: | bez obkladu |
| Jmenovitý výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 2.9000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 6.5000 |
| Účinnost: | 80 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 100 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 330 mm |
| Akumulační: | Ano |
| Hmotnost: | 146 kg |
| Značka: |