HAAS & SOHN Krbová kamna ARKTIC 12 s plotýnkou – černá
krbová kamna plechová
Dostupnost: na objednání
Kód: 0470615100000
MOC: 34 990 Kč
MOC bez DPH: 28 917 Kč
| Výrobce: | HAAS+SOHN |
|---|---|
| Obklad: | bez obkladu |
| Jmenovitý výkon (kW): | 12 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 4.0000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 12.1000 |
| Účinnost: | 76 % |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 500 mm |
| Trouba / plotýnka: | Ano |
| Hmotnost: | 132 kg |
| Značka: |