HAAS & SOHN Krbová kamna ADRIA II s výměníkem – barva černá, béžová dlažba, zlaté kování
krbová kamna plechová s výměníkem
Dostupnost: na objednání
Kód: 0431015000000
MOC: 40 990 Kč
MOC bez DPH: 33 876 Kč
| Výrobce: | HAAS+SOHN |
|---|---|
| Obklad: | keramika |
| Jmenovitý výkon (kW): | 10 |
| Výkon teplovodního výměníku (kW): | 5 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 3.3000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 10.3000 |
| Účinnost: | 83,0 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 330 mm |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Hmotnost: | 136 kg |
| Značka: |