HAAS & SOHN Krbová kamna WERFEN 9 s výměníkem 1 S – černá/litinová dvířka
krbová kamna plechová s výměníkem
Dostupnost: na objednání
Kód: 0419018150000
MOC: 71 990 Kč
MOC bez DPH: 59 496 Kč
| Výrobce: | HAAS+SOHN |
|---|---|
| Obklad: | bez obkladu |
| Jmenovitý výkon (kW): | 12 |
| Výkon teplovodního výměníku (kW): | 8,4 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 4.0000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 12.2000 |
| Účinnost: | 80 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 160 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 100 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 500 mm |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Hmotnost: | 221 kg |
| Značka: |