HAAS & SOHN Krbová kamna PISA RLU – černá
krbová kamna plechová
Dostupnost: na objednání
Kód: 0429112710000
MOC: 63 990 Kč
MOC bez DPH: 52 884 Kč
| Výrobce: | HAAS+SOHN |
|---|---|
| Obklad: | bez obkladu |
| Jmenovitý výkon (kW): | 5 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 2.6000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 5.4000 |
| Účinnost: | 87 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 100 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 330 mm |
| Hmotnost: | 122 kg |
| Značka: |