DEFRO HOME Krbová vložka IMPULS M BL G
dříve - IMPULS ME BL G
Dostupnost: na objednání
Kód: Q111
MOC: 72 492 Kč
MOC bez DPH: 59 911 Kč
| Výrobce: | DEFRO HOME |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | výsuvné |
| Prosklení: | rohové levé |
| Jmenovitý výkon (kW): | 10 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 4.0000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 12.0000 |
| Účinnost: | 83,8 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 200 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Tah komína: | 12±2 Pa |
| Délka polena: | 700 mm |
| Max. počet akumulačních tvarovek na boky: | 1 |
| Max. počet akumulačních tvarovek na záda: | 1 |
| Max. počet akumulačních tvarovek na kouřovod: | 6 |
| Hmotnost: | 260 kg |
| Značka: |
Ke stažení:
- VNITŘNÍ ROZMĚRY TOPENIŠTĚ_2025 — pdf, 6.88 MB
- mělčí zástavbová hloubka
- dvířka s precizním výsuvným systémem StraightUP
- je určena pro konvekční provoz, určena i pro nízkoenergetické stavby
- centrální přívod vzduchu
- MultiFlow - patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování
- propracovaný systém oplachu skla
- topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky
- splňuje normy BImSchV Stufe2 a ekodesign
- vyrovnávací patky 0-100 mm
- ocelový rám dveří klasického designu
