DEFRO HOME Krbová vložka VIS XSM 9 A Compact MINI
Upozornění: Požadavek na zadní odkouření je nutné uvést při objednání!
obestavba + prstence 2,5kg/m3
Dostupnost: na objednání
Kód: Q144
MOC: 127 668 Kč
MOC bez DPH: 105 511 Kč
| Výrobce: | DEFRO HOME |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | klasické |
| Prosklení: | rovné |
| Jmenovitý výkon (kW): | 9 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 5.4000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 10.8000 |
| Účinnost: | 82,9 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 330 mm |
| Vícevrstvé prosklení: | trojité |
| Hmotnost: | 534 kg |
| Značka: |
Upozornění: Požadavek na zadní odkouření je nutné uvést při objednání!
- Průměrný tepelný výkon má hodnotu 1,6 kW, s dobou
sálání 12 hodin - Akumulační prstence o objemové hmotnosti 2,5 kg/
m³- možnost objednání i ve variantě 3,2 kg/m³ za
příplatek - Vhodné pro nízkoenergetické domy
- Jednoduchá a rychlá instalace
- Trojité prosklení ve standardu
- Bezroštové topeniště
- Masivní konstrukce
- Vyzdívka topeniště o síle 50 mm
- Možnost horního i zadního odkouření
- Centrální přívod vzduchu možno napojit ze zadní
nebo spodní části kamen - Homogenní povrch – poskytuje jednotný, uzavřený
povrch, který je ideálním základem pro nátěr barvou


