Opravná sada Thermax SF 2x deska 500 x 300 x 25 mm
Dostupnost: běžně skladem
Kód: Vdo25
MOC: 719 Kč
MOC bez DPH: 594 Kč
| Výrobce: | TECHNO-PHYSIK Engineering |
|---|---|
| Délka: | 500 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Tloušťka: | 25 mm |
| Hmotnost: | 4,7 kg |
| Značka: |
Technické informace
| Rozměry | 2× deska 500 × 300 × 20/25/30 mm |
| Objemová hmotnost | 625 kg/m3 |
| Tepelná odolnost | 1 100 °C |
| Pevnost v ohybu | 2,5 N/mm2 |
| Tepelná vodivost při 200 °C | 0,16 W/m.K |
| Specifická tepelná kapacita | 1,15 kJ/kg.K |
Instalace desek do topeniště
Konkrétní instalace potřebuje konkrétní řešení. Pokud desky instalujete jako vyzdívku topeniště, pamatujte na roztažnost a vynechejte mezi deskami vůli dle velikosti desek a topeniště 3 mm a více. Zabráníte tak prasknutí desky.