ROMOTOP Akumulační kachlový krb Solid L
Dostupnost: na objednání
Kód: SOLXDHLZK 10
MOC: 168 126 Kč
MOC bez DPH: 138 947 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | klasické |
| Prosklení: | rohové levé |
| Jmenovitý výkon (kW): | 7 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 3.5000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 9.1000 |
| Účinnost: | 85 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 350 mm |
| Hmotnost: | 305 kg |
| Značka: |