ROMOTOP Designový krb LERA C GH - tmavě šedivý thermaline
Dostupnost: na objednání
Kód: LERXDHC 62
MOC: 94 657 Kč
MOC bez DPH: 78 229 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | výsuvné |
| Prosklení: | trojstranné |
| Jmenovitý výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 2.9000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 7.5000 |
| Účinnost: | 81 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 330 mm |
| Hmotnost: | 258 kg |
| Značka: |