ROMOTOP Kamnová vložka DYNAMIC 3G 66.44.01A
Kamnové vložky DYNAMIC PLUS s akumulačním modulárním systémem AMS
Dostupnost: na objednání
Kód: D3H 01A
MOC: 106 521 Kč
MOC bez DPH: 88 034 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | klasické |
| Prosklení: | rovné |
| Jmenovitý výkon (kW): | 13 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 6.5000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 16.8000 |
| Účinnost: | 92,0 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 180 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 400 mm |
| Hmotnost: | 533 kg |
| Značka: |