ROMOTOP Kamnová vložka DYNAMIC B 3G 66.44.01M
Kamnové vložky DYNAMIC PLUS s akumulačními prstenci MAMMOTH
Dostupnost: na objednání
Kód: DB3H 01M
MOC: 99 312 Kč
MOC bez DPH: 82 076 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | klasické |
| Prosklení: | rovné |
| Jmenovitý výkon (kW): | 11 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 5.5000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 14.2000 |
| Účinnost: | 84 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 200 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 400 mm |
| Hmotnost: | 535 kg |
| Značka: |