ROMOTOP Kamnová vložka DYNAMIC B3G 38.50.01
Dostupnost: na objednání
Kód: DB3F 01
MOC: 57 436 Kč
MOC bez DPH: 47 468 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | klasické |
| Prosklení: | rovné |
| Jmenovitý výkon (kW): | 10 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 5.0000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 13.0000 |
| Účinnost: | 85 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 180–200 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 350 mm |
| Hmotnost: | 171 kg |
| Značka: |