ROMOTOP Kamnová vložka DYNAMIC L 3G S 72.44.42.21M
Kamnové vložky DYNAMIC PLUS s akumulačními prstenci MAMMOTH
Dostupnost: na objednání
Kód: DL3SH 21M
MOC: 106 509 Kč
MOC bez DPH: 88 024 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | klasické |
| Prosklení: | rohové levé |
| Jmenovitý výkon (kW): | 14 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 6.8000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 17.8000 |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 200 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 400 mm |
| Hmotnost: | 574 kg |
| Značka: |