ROMOTOP Kamnová vložka DYNAMIC T 3G 44.55.01A
Kamnové vložky DYNAMIC PLUS s akumulačním modulárním systémem AMS
Dostupnost: na objednání
Kód: DT3G 01A
MOC: 118 037 Kč
MOC bez DPH: 97 551 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | klasické |
| Prosklení: | průhledové |
| Jmenovitý výkon (kW): | 12 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 6.0000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 15.7000 |
| Účinnost: | 94 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 180 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 330 mm |
| Hmotnost: | 510 kg |
| Značka: |