ROMOTOP Kamnová vložka DYNAMIC U 3G S 56.44.57.21 K1M
Kamnové vložky DYNAMIC PLUS s akumulačními prstenci MAMMOTH
Dostupnost: na objednání
Kód: DU3SH 21 K1M
MOC: 131 360 Kč
MOC bez DPH: 108 562 Kč
| Výrobce: | ROMOTOP |
|---|---|
| Otevírání dvířek: | výsuvné |
| Prosklení: | trojstranné |
| Jmenovitý výkon (kW): | 12 |
| Rozsah výkonu (kW) - Min: | 6.1000 |
| Rozsah výkonu (kW) - Max: | 15.9000 |
| Účinnost: | 81 % |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Průměr kouřového hrdla: | 200 mm |
| Průměr přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Délka polena: | 350 mm |
| Hmotnost: | 572 kg |
| Značka: |